Beko'ya dair her şey

Malatya Beko Kombi Bakım & Onarım Teknik Servisi

Malatya Beko Teknik Servis

Günümüz koşullarında kombi olmazsa olmaz ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan her geçen gün daha da geliştirilen büyük bir konfor aracıdır. Bozulması, arıza durumları ve tamamen çalışmaması gibi pek çok sorun ise insanların hayatını bir anda kâbusa çevirebilir. Bu yüzden kombi tercih ederken iyi ve güvenilir bir marka seçmek çok daha avantajlı olacaktır. Beko kombi hem avantajlı hem de son derece güvenli ürün seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Malatya Beko kombi servisi kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Malatya Beko kombi servisini diğer firmalardan ayıran ise uzun yıllardır hizmetlerini kesintisiz ve sorunsuz sürdürüyor olmasıdır. Alanında uzman ve kesinlikle profösyönel çalışan bir ekip ile 7/24 günün her saati teknik hizmet vererek servisin kalitesini de müşterilerine göstermektedir. Özelikle en büyük sorunlarda veya cihaz arızalarında dahi uygun fiyat garantisi ile müşterilerinin gönlünde taht kurmaktadır.

MMalatya Beko kombi servisine çağrı merkezi üzerinden teknik servisten yararlanmak için ulaşabilir en kısa sürede sıkıntınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz. Servis için oluşturduğunuz kayıt dışında aynı gün içerisinde veya sizin istediğiniz belirlediğiniz en uygun zamanda avantajlı fiyat garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz.

Malatya Beko Kombi servisine en hızlı şekilde ulaşabilir servis ve arıza hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Cihazınızla ilgili her türlü bilgiyi edinmek ve servis talep edebilmek için arayabilirsiniz. Malatya’nın her bölgesine kusursuz ve en kısa zaman içerisinde ulaşan uzman ekiplerce hizmetinizi tamamlayabilirsiniz.

Kombi Bakımında;

  • • Kombi cihazın su yalıtım kontrolü yapılır.
  • • Kombi cihazın yanma odası ocağı temizlenir.
  • • Kombi elektrik ve elektronik bağlantılar kontrol edilir.
  • • Genleşme tankı, çubuk basınç seviyesi ayarlanarak kontrol edilir ve bakım yapılır.
Hemen iletişime geçin
 0422 221 0070