Baymak'a dair her şey

Malatya Baymak Kombi Bakım & Onarım Teknik Servisi

Malatya Baymak Teknik Servis

İlimizin bütün ilçelerine hizmet veren Malatya Baymak Kombi Servisi sizlere ihtiyacınız olan kombi bakım hizmetini vermek ile birlikte kombiniz hakkında aklınıza takılı kalan bütün sorulara cevap verecek bir hizmet sunmaktadır. Evimize gelen misafirlerin sıcak bir ortamda olması, yataklarında uyuyan yavrularımızın hasta olmaması ve günlük rutinimiz olan yıkanma işlemini gerçekleştirdiğimiz suyun sıcak olması için bir evin olmazsa olmazı durumunda olan kombilerimizin bakımlı olması önemlidir.

Zamanında bakımı yapılmayan ve bu yüzden ev sahiplerine normal bakım maliyetinden daha yüksek meblağlarda bir zarar oluşturan kombilerin bir yıl içerisinde rutin olarak bakıma alınması gerekmektedir. Bu bakım sonucunda vermesi gereken hizmeti sorunsuz bir şekilde sunacak olan kombilerin tamir işlemleri en çok kullanılmaya ihtiyaç duyulan soğuk kış aylarında değil yaz mevsimlerinde gerçekleştirilmelidir. Malatya Baymak Kombi Servisi tarafından bakımı yapılacak olan kombiler, istediğiniz performansta çalışacağı gibi aynı zamanda faturalarınıza da olumlu şekilde yansıyacak sonuçlar doğuracaktır.

Kombiler Nasıl Çalıştırılmalı?
Halk arasında gece uyurken kapatılması ya da en düşük seviyede çalıştırılması; 24 saat boyunca açık tutulması gibi çeşitli efsanelerin olduğu kombinizi istediğiniz saatte ve derecede çalıştırabilirsiniz. Burada önemli olan kombilerin çalışma süreleri değil çalıştıkları aralık boyunca evi ne kadar ısıttıklarıdır. Örneğin gece boyu açık bırakılan bir kombi sabah uyandığınızda evinizi tam olarak ısıtmamış ise kombinizde bir sorun var demektir. Bu noktada arayacağınız Malatya Baymak Kombi Servisinin uygulayacağı tamir işlemi ile kombileriniz sorunsuz bir şekilde ilk aldığınız günkü gibi çalışmaya başlayacaktır.

Kombi Bakımında;

  • • Kombi cihazın su yalıtım kontrolü yapılır.
  • • Kombi cihazın yanma odası ocağı temizlenir.
  • • Kombi elektrik ve elektronik bağlantılar kontrol edilir.
  • • Genleşme tankı, çubuk basınç seviyesi ayarlanarak kontrol edilir ve bakım yapılır.
Hemen iletişime geçin
 0422 221 0070