Viessmann'a dair her şey

Malatya Viessmann Kombi Bakım & Onarım Teknik Servisi

Malatya Viessmann Teknik Servis

Kombi bakım ve onarım, ciddi deneyim ve uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Doğal gaz, dünyada bilinen en güvenli ısıtma yöntemidir. Ancak doğal gazın şaka olmadığı da bilinmektedir. Doğal gazın güvenli kullanımı ancak doğal gaz tesisatınızın ve kazanınızın düzenli bakımı ile mümkündür. Kazanın yılda en az bir kez bakımının yapılması gerekir. Kombinin çekiş gücünü test etmek, kombi filtrelerinizi gözden geçirmek ve kombinizin çalışma düzeninde herhangi bir kusur olmadığını doğrulamak gerekir.

Malatya Viessmann Kombi Servisi olarak uzman ekiplerimizle haftanın yedi günü, günün 24 saati hizmetinizdeyiz. Viessmann kombi servisi olarak sadece yıllık bakım için değil, aynı zamanda kazanınızda oluşabilecek bireysel arızalar için de bizi rahatça arayabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz, mümkünse kazan arızalarınızı yerinde çözecek, kazanınızı söküp atölyemize götürecek ve en kısa sürede size teslim edecektir. Periyodik bakımın yanı sıra, kombinizin yol açabileceği arızalarda Malatya Viessmann Kombi Servisi hizmetinizdedir.

Güven ve saat kavramından bağımsız olarak, haftanın yedi günü, günün herhangi bir saatinde, web sitemizdeki telefon numaramızdan veya çevrimiçi talep formunu doldurarak ulaşmanız mümkündür. Kombiniz arızalandığında, ekiplerimizin ilk önceliği kombiyi yerinde onarmak olacaktır, ancak bunun mümkün olmadığı durumlarda, kombinizi tam donanımlı atölyemizde en kısa sürede tamir etmekteyiz. Teknik servisimiz ayrıca yeni kombi montajında da hizmet vermektedir. Bakım ve arızaların yanı sıra, Malatya Viessmann Kombi Servisi kombi parçaların montajında ve bakımında müşteri odaklı bir yaklaşımla da hizmet vermektedir. Profesyonel kadromuz, tüm kazan markalarında uzmanlaşmış ve kombi bakımının gerektirdiği geniş deneyime sahip teknisyenlerden oluşmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için, sitemizdeki telefon numarası veya çevrimiçi hizmet çağrı formunu kullanarak bir hizmet talebi oluşturabilirsiniz.

Kombi Bakımında;

  • • Kombi cihazın su yalıtım kontrolü yapılır.
  • • Kombi cihazın yanma odası ocağı temizlenir.
  • • Kombi elektrik ve elektronik bağlantılar kontrol edilir.
  • • Genleşme tankı, çubuk basınç seviyesi ayarlanarak kontrol edilir ve bakım yapılır.
Hemen iletişime geçin
 0422 221 0070