Alarko'ya dair her şey

Malatya Alarko Kombi Bakım & Onarım Teknik Servisi

Malatya Alarko Teknik Servis

Kombi, bir ev içinde yer alan araçlar arasında en önemli olan parçalardan biridir. Hakkında halk arasında dolaşan çeşitli rivayetler bulunan bu aksesuarın bakımı her yıl belli bir zaman diliminde yapılmalıdır. Bu zaman dilimi de yoğun olarak kullanıldığı kış aylarından ziyade yaz mevsimleri olmaktadır. Zira kışın soğuğunda evi ısıtması, banyo yapılacak olan suyun sıcak olması için kullanılacak olan kombilerin tamir işlemi onlara en ihtiyaç duymadığımız zamanlarda yapılması hem ev sahibinin yaşam standartlarının düşmemesi için hem de kabarık bir faturayla karşılaşmaması için en doğru hamle olacaktır.

Malatya Alarko Kombi Servisi tarafından bakımı yapılacak olan bir kombinin ev sahiplerine çıkardığı sorunlar bir anda kesilecektir. Çünkü zamanında bakımı yapılmayan ve bundan dolayı ev sahiplerine beklenmedik anlarda güçlükler çıkaran kombiler normal bir zamanda yapılacak olan bakım işleminden daha çok maliyet çıkarmaktadır. Malatya Alarko Kombi Servisi cebinizi yakacak olan bu maliyetlerden sizi kurtaracağı gibi aynı zamanda yıkanma, ısınma gibi en temel ihtiyaçlarınızı da sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmenize yarayacaktır.

Kombiler Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar Halk arasında tarihten, siyasete doğru bilinen birçok yanlışın olduğu bir sürü konu bulunmaktadır. Bunlar arasında evimizin baş tacı olan kombilerimizde bulunmaktadır. Örneğin bir kombinin 24 saat açık kalmasının ev halkının sağlığı ve kombinin işlevselliği bakımından bir zarar oluşturacağı inancı gerçeği yansıtmamaktadır. Burada önemli olan şey 24 saat açık bırakılan bir kombinin ortamı ne kadar ısıtıp ısıtmadığıdır.

Malatya Alarko Kombi Servisi tarafından tespit edilecek bu gibi bütün sorunların çözümü siz değerli müşterilerimizin kombilerinizi sağlıklı bir şekilde kullanması için uygulanacaktır. Teknik servisimizin görevlileri tarafından bakımı yapılacak olan kombiler tıpkı ilk aldığınız gün olduğu gibi sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet verecektir.

Kombi Bakımında;

  • • Kombi cihazın su yalıtım kontrolü yapılır.
  • • Kombi cihazın yanma odası ocağı temizlenir.
  • • Kombi elektrik ve elektronik bağlantılar kontrol edilir.
  • • Genleşme tankı, çubuk basınç seviyesi ayarlanarak kontrol edilir ve bakım yapılır.
Hemen iletişime geçin
 0422 221 0070