ECA'ya dair her şey

Malatya ECA Kombi Bakım & Onarım Teknik Servisi

Malatya ECA Teknik Servis

Malatya E.C.A kombi servisinin önceliği tamamı ile müşteri memnuniyeti ve satış sonrası vereceği destektir. Kombi servisi kapsamında teknik personeli ve müşteriye hitap eden uygun fiyatlı çözümleri ile kaliteli ve müşteriye hitap eden bir servis hizmeti sunmaktadır. Teknik ekibin düzenli eğitimlerle iyileştirilmesi sağlanmakta ve her geçen gün daha kaliteli bir hizmetle müşteri karşısında Malatya halkına çok daha iyi bir hizmet verebilmek adına uğraşlar verilmektedir. Gerekli donanımlarla mobil bir ekip tarafından Malatya’nın her köşesine en kısa süre içerisinde ulaşım sağlanarak arızaların ve sorunların çözülmesi sağlanmaktadır.

Malatya E.C.A kombi servisi Kombi markasına en uygun parçaların belirlenmesi ve E.C.A kombi kalitesi ile bir telefon ederek gün içerisinde yâda size en uygun saatler için servis kaydı oluşturabilir, çağrı merkezine ulaşarak en uygun fiyatlarla ve kesin çözüm fırsatlarıyla işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kombi sorununuzun kökünden ve bir defada çözülebilmesi adına hizmet kalitesini geliştiren Malatya E.C.A kombi servisi ile her zaman kombiniz ile ilgili bilgi alabilmek adına da iletişim kurabilirsiniz.

Böylece yanlış bir kullanım veya uygulama olmaksızın işlemlerinizi en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her modele yenilikçi yaklaşımı ve teknik donanıma sahip personeli ile yaklaşan en uygun çözümü üretebilen güler yüzlü olmalarıyla müşterisine daha iyi hissettirebilecek yaklaşımlarıyla adından söz ettiren personelleriyle hayatınızdaki yerini alabilecek bir aile gibi her geçen gün büyümeye devam eden servis hizmeti size her zaman yakın olmaya devam edecektir. Müşteri odaklı hizmet kalitesini asla unutturmayarak her zaman yanınızda olmaya ve siz hizmet vermenin gururuyla işlerini yürütmeye devam edecektir.

Kombi Bakımında;

  • • Kombi cihazın su yalıtım kontrolü yapılır.
  • • Kombi cihazın yanma odası ocağı temizlenir.
  • • Kombi elektrik ve elektronik bağlantılar kontrol edilir.
  • • Genleşme tankı, çubuk basınç seviyesi ayarlanarak kontrol edilir ve bakım yapılır.
Hemen iletişime geçin
 0422 221 0070