Siemens'e dair her şey

Malatya Siemens Beyaz Eşya Bakım & Onarım Teknik Servisi

Siemens servis

Malatya Siemens Teknik Servisi

Malatya Siemens beyaz eşya servisi olarak deneyimli teknisyenlerimizle, cihazlarınızın onarım ve bakımlarını kısa bir sürede doğru şekilde yapıyoruz. Beyaz eşya servisimiz müşteri memnuniyetine çok önem veriyor. Gün geçtikçe kendini daha da geliştirerek ürünlerinizin son teknolojilerle bakımını ve onarımını yapıyor. Siemens bulaşık makinesi, ütü, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve ankastre ürünlerin yıllık bakımını talep ettiğiniz takdirde yapıyoruz. Devamlı teknolojik gelişmeleri takip ederek tamir ve onarım için kullanacağımız cihazları da hep yeniliyoruz. Siemens markası için tasarlanmış özel atölyede uzman ekibimizle beraber cihazlarınızın bakım ve onarımını yapıyoruz.

Malatya Siemens beyaz eşya servisi ile irtibata geçerek; onarım, bakım gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sizlere ayrıca iyi hizmetlerle birlikte çok hızlı ve aynı zamanda da tasarruflu bir çalışma da sunuyoruz. Bu sayede sizin de vaktinizi çalmadan çevreye zarar vermeden, gürültünün olmadığı, kimseyi rahatsız etmeden çalışmalarımızın tamamını profesyonel olarak yapıyoruz. Özellikle de müşterimizin taleplerine çok kısa zamanda en iyi şekilde yanıt vermek için 7 gün 24 saat çağrı merkezimiz sizlere hizmet sunuyor. Hatta hasar için kayıt oluşturup sorunlarınız için bizleri arayarak arızanın detaylı bilgilerini bize sunabilirsiniz. Böylece uzman personellerimiz sizinle irtibata geçer ve problemi çözmek için önemli adımlar atmış olursunuz. Personellerimiz uzman olduğu kadar aynı zamanda da kibar ve güler yüzlüdürler; bu yüzdende bakım ve onarım hakkında tüm merak ettiğiniz soruları çekinmeden sorabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda, bazen farklı zamanlarda ve değişik noktalarda da hasarlar oluşabiliyor. Oluşan hasarlar sonucunda da cihazlar çalışmaya biliyor. Kesinlikle paniğe böyle durumlarda kapılmadan hemen Malatya Siemens beyaz eşya servisi ile iletişime geçmeniz gerekiyor. İletişim sonrasında profesyonel ekibimiz sizlere en hizmeti sunacaklar. Ekimiz, program ve plan dahilinde hasar ile ilgili sizlere detaylı rapor sunarak sorunu çözmeye çalışacak.

Malatya Siemens Servis telefon numarasına tıklayarak size en yakın Siemens Servis ile iletişime geçerek problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Hemen iletişime geç 0422-221-0070

Siemens Beyaz Eşya Bakımında;

  • • Siemens Beyaz eşya cihazınızın genel kontrolleri yapılır.
  • • Siemens Beyaz eşya cihazınızın sorun tespiti sağlanır.
  • • Siemens Beyaz eşyanın sorunlu olan parça onarımı veya değişimi yapılır.
  • • Siemens Beyaz eşyanızın onarım testleri yapılır.
  • • Siemens Servis onarım testleri olumlu ise işlem sonlanır değil ise süreç baştan incelenir.
Hemen iletişime geçin
 0422 221 0070