Bosch'a dair her şey

Malatya Bosch Kombi Bakım & Onarım Teknik Servisi

Malatya Bosch Teknik Servis

Müşteriye verdiği değer gösterdiği özen ve verdiği hizmetin kalitesiyle anılan Malatya Bosch kombi servisi uygun fiyat garantisi ile kısa zaman içerisinde teknik arıza ve genel arıza problemlerinize hızlı çözümler sunmaktadır. Günün her saati ulaşabileceğiniz teknik servis bilgilendirme sistemi ile müşterilerinin tüm kombi sorunlarına hem uzaktan hem de birebir en kısa süre içerisinde profösyönel çözümleri de beraberinde gösterebilmektedir.

Malatya Bosch kombi servisi müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bosch markasına yakışır marka değerine en uygun koşullarda ve en uygun profösyönel bir ekip tarafından yürütülen kusursuz bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Malatya halkına şehrin her ilçesinde en kısa zaman içerisinde belirlenen saatlerde ulaşabilmekte teknik hizmet ile birlikte 1 yıl garanti verilerek kişiye özel avantajlı bakım fırsatları da sunulmaktadır. Cihazınızda arıza dışında yıllık bakımlar da garanti süresi kapsamında tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Kombinizi kullanmaya başlayacağınız ilk andan itibaren montaj ve kurulumu uzman ekipler tarafından yapılmakta ve müşterilerine detaylı bir şekilde kullanım talimatını da sunmaktadır. Günün her saati arızalar ile ilgili ulaşabileceğiniz çağrı merkezine ulaşabilir kendinize en uygun saat ve gün için randevu oluşturabilirsiniz. Servis kaydı oluşturulduktan kısa bir süre sonra ekip üyeleri tarafından geri dönüş sağlanarak şikâyetinizle ilgili bilgi alınacak ve yine size en uygun şartlarda ulaşım sağlanacaktır.

Malatya Bosch kombi servisi ile parça garantisi altında aynı gün içerisinde de dâhil olmak üzere kaliteli bir hizmet alarak avantajlı fırsatlardan yararlanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Cihazınızdaki teknik arızalar, montaj ve aklınıza takılan kombinizle ilgili tüm sorularınız ile ilgili çağrı merkezimize ulaşabilir sizin için en uygun seçenekleri öğrenebilirsiniz.

Kombi Bakımında;

  • • Kombi cihazın su yalıtım kontrolü yapılır.
  • • Kombi cihazın yanma odası ocağı temizlenir.
  • • Kombi elektrik ve elektronik bağlantılar kontrol edilir.
  • • Genleşme tankı, çubuk basınç seviyesi ayarlanarak kontrol edilir ve bakım yapılır.
Hemen iletişime geçin
 0422 221 0070